CO JE eZRAK

eZRAK je ideální nástroj pro střední a velké organizace, které vyžadují flexibilní a robustní řešení pro práci se základními registry.

Je pro Vás eZRAK to pravé řešení?

Nejprve vám pomůžeme zjistit, zda je pro Vás eZRAK vhodný. Probereme s Vámi vaše požadavky na integraci AIS se základními registry a poradíme, jak by vám v jejich naplnění mohl eZRAK pomoci. S naším architektem budete moci prozkoumat, zda řešení zapadá do Vaší představy o budoucím rozvoji Vašeho AIS. Zároveň Vám doporučíme, jestli je ve Vašem případě vhodná plná instalace eZRAK nebo jen light verze eZRAK EASY.

Splňuje eZRAK Vaše požadavky na integraci AIS se základními registry?

eZRAK je vhodný pro organizace, jejichž agenda se týká velkého počtu subjektů a potřebují mít stále aktuální jejich referenční údaje. Jde o celostátní agendy, které zahrnují všechny občany, případně všechny právnické osoby.

eZRAK EASY je pro organizace, jimž stačí aktualizace referenčních údajů na vyžádání uživatele AIS. V IS je nasazena pouze komponenta ZR Proxy vystavující služby eGON pro použití v rámci AIS. V tomto režimu nedochází k pravidelným a hromadným aktualizacím.